Organizator:

Nowości na TTM

Podziel się

Najnowsze propozycje produktowe i technologiczne wystawców targów TTM 2020. Lista aktualizowana na bieżąco.

GRIPPAZ PROFESJONALNE RĘKAWICE NITRYLOWE

Grippaz - profesjonalne rękawice nitrylowe z opatentowaną antypoślizgową teksturą rybiej łuski.W kolorze czarnym, pomarańczowym, żółtym lub niebieskim, dedykowane dla pracowników warsztatowych, mechaników czy lakierników. Pasują na lewą i prawą rękę.

Doman

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

Saszetka a'10:

 • żółte i niebieskie długość 300 mm - 10zł

Opakowanie a'50:

 • czarne, grubość 5,5 grama, długość 240 mm - 20,00zł 
 • czarne i pomarańczowe, grubość 8,0 grama, długość 240mm - 25,00zł
 • niebieskie, grubość 10,0 grama, długość 300mm - 30,00zł

-----------------

Klocki i tarcze hamulcowe TOMEX

Klocki hamulcowe TOMEX o zmodyfikowanym składzie mieszanki ciernej, w której zmniejszono udział składników metalicznych na rzecz składników ekologicznych, przyjaznych dla środowiska. Dzięki temu klocki pracują ciszej i przede wszystkim skuteczniej.

TOMEX Hamulce

Nowa linia analizatorów spalin i dymomierzy CERTUS

CERTUS CET to nowoczesny i gwarantujący powtarzalność wyników zestaw do analizy składu spalin, przeznaczony do podpięcia do linii CERTUS lub wykorzystania wraz z komputerem jako terminal w badaniu potokowym. Przejrzysty interfejs ułatwia pomiary.

WSOP

Urządzenie do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół

Urządzenie rolkowe z dodatkowymi rolkami luźnymi przeznaczone do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół, na przykład quadów, trójkołowców. Produkt został zgłoszony jako patent w Urzędzie Patentowym RP.

WSOP

Urządzenie do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół

Urządzenie rolkowe w wersji z asymetrycznymi zestawami rolkowymi przeznaczone do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół, np. quadów czy trójkołowców. Produkt został zgłoszony jako wzór użytkowy w Urzędzie Patentowym RP.

WSOP

Nowoczesny system dociążania osi w linii diagnostycznej CERTUS

System pozwala na bardziej efektywne badanie naczep z wielokrotną osią zespoloną. Umożliwia płynną regulację dociążenia badanej osi poprzez jednoczesne podnoszenie obu zestawów rolek hamulcowych. Rozwiązanie zastępuje tradycyjny symulator obciążenia.

WSOP

CLIMA-TE DECONT

CLIMA-TE DECONT innowacyjny preparat do dezynfekcji-odgrzybiania wykorzystujący synergie substancji biobójczych z długoterminowym działaniem aktywnych form srebra. Preparat wytwarza aktywną mikro powłokę stanowiącej barierę ochronną przed patogenami.

DECONT

Montażownica mobilna Brianz 301

Montażownica opon samochodowych do mobilnego serwisu opon do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów ciężarowych, pasuje do większości popularnych samochodów dostawczych, nadaje się do kół samochodów ciężarowych z obręczą 13" -26”.

LE-GUM

Wyważarka osobowa M&B WB 640 Laser

M&B WB 640 N, to komputerowa, elektroniczna wyważarka do kół osobowych. Wyposażenie w monitor LCD z trójwymiarową grafiką ułatwia odczytywanie równowagi koła. LASER LED 3D– System laserowego pozycjonowania miejsca umieszczenia ciężarków na feldze.

LE-GUM

Montażownica ciężarowa Brianz 303

Uniwersalna montażownica do obsługi kół pojazdów ciężarowych, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Zapewnia mocowanie felg o średnicy 14"-56”. Obsługuje koła o masie do 1500 kg, średnicy 2300 mm i szerokości 1065 mm.

LE-GUM

Montażownica osobowa Brianz 205 + przystawka HP1

Model 205 firmy Brianz wyróżnia się na tle konkurencji trwałością, niezawodnością i wygodą obsługiwania. Maszyna sprzedawana jest w komplecie z przystawką HP1, do wygodnej i bezpiecznej dla aluminiowych felg, wymiany opon niskoprofilowych.

LE-GUM

TEXA Konfort seria 700

Tylko podczas Targów TTM do każdej zakupionej stacji TEXA Konfort serii 700 otrzymasz baner reklamowy o wymiarach 200x80 cm.

TEXA POLAND

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Do każdej zakupionej podczas targów TTM stacji TEXA – baner reklamowy 200x80cm o wartości 200zł GRATIS!

-----------------

SYSTEM MATTNX, UTPNX - Uniwersalny Tester i Programator Tachografów

UTPNX służy do instalacji, sprawdzania oraz wykonywania okresowych przeglądów i napraw tachografów analogowych i cyfrowych, zainstalowanych w pojeździe jak również na stanowisku kontrolnym.

MATT Automotive

Mobilna winda do kół

Dwa wewnętrzne akumulatory i silnik 200W (120-160 cykli pracy); Płynne przejście od niskiej do dużej prędkości podnoszenia; Dokładność pozycjonowania na piaście/bębnie 2 mm; 4 rolki obrotowe umożliwiające pełne i łatwe pozycjonowanie koła.

ITALCOM

RECEPCYJNY SYSTEM OCENY STANU POJAZDU

Szybki pomiar geometrii – tylko 30 sekund na każdą oś; Laserowy pomiar rzeźby bieżnika dla każdego koła oddzielnie; Całkowicie bezdotykowy, przejezdny system pomiaru geometrii kół i stanu bieżnika; Bez uchwytów na kołach, bez wysiadania z pojazdu.

ITALCOM

Multi Station VAS 821001 ULTRA PREMIUM

Najwyższa rekomendowana kategoria produktów VAS 821001-ULTRA PREMIUM, zestaw dwóch samowystarczalnych spawarek zawierających specjalne programy spawania dedykowane VW/AUDI w połączeniu z niezawodnością procesu spawania i najlepszymi jego rezultatami.

FBD

HERKULES Truck System™

Specjalistyczny system naprawczy uszkodzeń powypadkowych oraz eksploatacyjnych ciągników siodłowych. Do podstawowego wyposażenia serwisu naprawczego pojazdów użytkowych w zakresie napraw powypadkowych należą: system pomiarowo-diagnostyczny do kształtu ramy oraz geometrii układu jezdnego, system naprawczy do ram, system naprawczy do kabin, podgrzewacz indukcyjny o mocy min. 18 kW, zgrzewarka inwerterowa, lutospawarka, zestaw do napraw panelowych.

HERKULES

Pneumatyczna pompa z funkcją wysysania i napełniania (IN & OUT) / 3L

Uniwersalna pompa z funkcją wysysania i napełniania - do olejów i podobnych płynów Działanie: Za pomocą kompresora pompa wytwarza próżnię, aby wessać płyn do pojemnika (IN) lub wytwarza ciśnienie, aby wytłoczyć płyn z pojemnika (OUT).

Ölbox

Podnośnik dwukolumnowy śrubowy Consul 2.35 Premium

Elektromechaniczny podnośnik przeznaczony do pojazdów o masie nie przekraczającej 3,5 ton. Wózki z 6 bezobsługowymi łożyskami rolkowymi. Symetryczne 3-stopniowe specjalne ramiona do aut hybrydowych i elektrycznych. Wyprodukowane w Niemczech

Best Products

Zregeneruj.com

Unikalny projekt platformy, która skupia najlepszych regeneratorów w kraju i oferuje najwyższej jakości regenerowane podzespoły do każdego rodzaju pojazdów. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia szybkie zamówienie części z dostawą do 24h.

XTON

Trzyfunkcyjna lampa obrysowa z modułem czujnika cofania

Lampa obrysowa trzyfunkcyjna HOR 101 z modułem czujnika cofania, diodowa 12/24 V. Lampa reaguje podczas cofania. Kiedy przeszkoda znajduje się w odległości mniejszej niż 80 cm od pojazdu lampa przestaje mrugać i świeci światłem ciągłym.

HORPOL

Lampa zespolona tylna Stella

Stella (LZD 2550 i LZD 2551) to 6-funkcyjna ledowa lampa zespolona tylna. Jej unikalny kształt i innowacyjny design nadaje pojazdom niepowtarzalny charakter i styl. Lampa Stella wyposażona jest w światło pozycyjne NEON oraz odblask trójkątny.

HORPOL

Lampa zespolona EMA

Lampa zespolona 6-funkcyjna: światło pozycyjne, cofania, przeciwmgielne, hamowania, kierunkowskaz, w opcji z oświetleniem tablicy rejestracyjnej bocznym lub dolnym.

HORPOL

Lampa oświetlenia wnętrza z czujnikiem ruchu

Lampa oświetlenia wnętrza LWD 2156, prostokątna, z czujnikiem ruchu

HORPOL

GeoHybrid 70

Uniwersalny komputerowy przyrząd do pomiaru ustawienia geometrii kół i osi pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

PRECYZJA-TECHNIK

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • 59 900 PLN netto

-----------------

System do szybkiego pomiaru geometrii ustawienia kół i osi HUNTER Quick Check Drive

System do szybkiego pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdów HUNTER Quick Check Drive umożliwia laserowy, całkowicie bezdotykowy pomiar (bez głowic lub tarcz pomiarowych) całkowitej przedniej i tylnej zbieżność oraz kątów pochylenia kół.

WIMAD

Innowacyjny system kalibracji EZ ADAS

System rekalibracji EZ Adas to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi. Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków - nawet o 40% mniej czynności do wykonania niż w większości dostępnych na rynku systemów.

CARTEC

Ładowarka automatyczna RECO STC-5 12V 5A 1.25A CA/CA, EFB, GEL, Li-ion

Tester może wskazywać jedez z 6 stanów naładowania akumulatora. Automatyczne programy ładowania (tryb motocykl, samochód), tryb ładowania RECO - inteligentne pulsowanie w celu łagodniejszego rozpoczęcia ładowania akumulatora głęboko rozładowanego, program ładowania akumulatorów AGM, GEL, Li-ion, Ca/Ca.

AKUMAR

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • 10% rabatu

-----------------

Integra Smart Workshop 2.0

Integra Smart Workshop 2.0 to nowoczesne aplikacje mobilne na smartfony i tablety dla mechaników oraz doradców serwisowych, które całkowicie zmienia dotychczasową obsługę klientów w serwisie samochodowym.

Integra Software

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Szczegóły na stoisku Wystawcy

-----------------

PROGRAMATOR CZUJNIKÓW CIŚNIENIA CUB TPMS SENSOR AID 4.0 Z OBDII

Sensor AID 4.0 to programator TPMS do diagnozy i programowania czujników ciśnienia TPMS.Oferuje możliwość tworzenia rozbudowanej bazy danych klientów.Posiada wbudowany miernik głębokości bieżnika opon, aparat, skaner kodów oraz bezprzewodową łączność

FELGEO.PL

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Cena targowa 2.790 zł (katalogowa cena 3.290 zł). Z rabatu mogą skorzystać uczestnicy szkolenia organizowanego w ramach targów na stoisku wystawcy.

-----------------

PROGRAMATOR CZUJNIKÓW CIŚNIENIA TRUCK SENSOR AID CUB TPMS

Sensor AID Truck to programator TPMS obsługujący czujniki ciśnienia w pojazdach ciężarowych i autobusach. Za jego pomocą można w bezprzewodowy sposób diagnozować, kopiować (automatycznie lub ręcznie) i programować czujniki bezpośredniego systemu TPMS

FELGEO.PL

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Cena targowa 1.499 zł (katalogowa cena 1.999 zł). Z rabatu mogą skorzystać uczestnicy szkolenia organizowanego w ramach targów na stoisku wystawcy.

-----------------

MS561- STEROWNIK ELEKTRYCZNEGO WSPOMAGANIA UKŁADU KIEROWNICZEGO

Sterownik MS561 diagnozuje przekładnie kierownicze i pompy z wspomaganiem elektrycznym. Diagnostuje za pomocą protokołów FlexRay I CAN za pomocą specjalnych kabli. Sterownik posiada złącze OBD II dla podłączenia skanera diagnostycznego.

MSG EQUIPMENT

TEXA AXONE 5 + NAVIGATOR NANO S (OPROGRAMOWANIE IDC5a CAR PLUS)

TEXA AXONE 5 + Navigator NanoS - zestaw do diagnostyki sam. osobowych oraz dostawczych, umożliwiający odczyt/kasowanie kodów błędów, wykonywanie aktywacji oraz zaawansowanych regulacji. Oprogramowanie zawiera wbudowaną bazę danych technicznych.

TEXA Poland

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Tylko podczas Targów TTM - 25% rabatu na zakup zestawu, wsparcie Call Center na 6 miesięcy, wstępne szkolenie z obsługi - gratis.

-----------------

TEXA Konfort 705R OFF ROAD

TEXA KONFORT 705R OFF-ROAD: stacja obsługi układów klimatyzacji dedykowana dla czynnika R134a przeznaczona do zastosowań w terenie, gdzie panują utrudnione warunki pracy. Urządzenie wyposażone w system blokady wagi oraz zbiornik 10 kg.

TEXA Poland

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Tylko podczas Targów TTM - 20% rabatu na zakup stacji, wstępne szkolenie z obsługi - gratis.

-----------------

TEXA AXONE NEMO + NAVIGATOR TXTs

TEXA AXONE NEMO + NAVIGATOR TXTs – zestaw w zależności od wybranego oprogramowania umożliwia diagnostykę samochodów osobowych oraz dostawczych, ciężarowych, autobusów i naczep, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli i sprzętu motorowodnego.

TEXA Poland

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Tylko podczas Targów TTM - 25% rabatu na zakup zestawu, wsparcie Call Center na 6 miesięcy, wstępne szkolenie z obsługi - gratis.

-----------------

TEXA RCCS 2 - zestaw do kalibracji kamer i radarów w systemach ADAS

TEXA RCCS2 + 10 Paneli + uchwyty + Navigator NANOs IDC5 – zestaw do kalibracji kamer i radarów w zaawansowanych systemach wsparcia kierowcy (ADAS). Wyposażony w uchwyty na obręczą koła oraz specjalnie dobrany zestaw 10 Paneli kalibracji kamer.

TEXA Poland

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Tylko podczas Targów TTM - 15% rabatu na zakup zestawu, wstępne szkolenie z obsługi - gratis.

-----------------

TEXA Konfort 707R

KONFORT 707R jest bazowym modelem stacji, ekonomicznym, prostym w obsłudze, ale rozwiniętym z punktu widzenia technologicznego. Zapewnia maksymalną skuteczność i wygodę automatycznej obsługi układów klimatyzacji na czynnik R1234yf.

TEXA Poland

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

 • Tylko podczas Targów TTM - 20% rabatu na zakup stacji, wstępne szkolenie z obsługi - gratis.

-----------------