Organizator:

Laureaci Złotego Medalu targów TTM 2020

Podziel się

Poznaj laureatów prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP targów TTM 2020! Te produkty zasługują na Twoja szczególną uwagę!

ACS 863-urządzenie do obsługi klimatyzacji w pojazdach pracujących na czynnik R1234yf

Najważniejsze cechy charakterystyczne ACS 863: 7-calowy monitor na obracanej konsoli; wbudowany tester czynnika; graficzny interfejs; hermetyczne zbiorniki; sprawdzenie szczelności na nadciśnieniu; automatyczne wypłukiwanie nieskondensowanych gazów z elektronicznym sterowaniem; automatyczny system badania szczelności gazem N2H2/N2 (opcja, należy dokupić odpowiedni zestaw); tryb automatyczny oraz ręczny (wybór funkcji serwisowych); szybkie odzyskiwanie czynnika oraz precyzyjne napełnianie; łatwy dostęp do wewnętrznych podzespołów – ułatwiony serwis; możliwość podłączenia do sieci Bosch Connected Repair CoRe; aplikacja mobilna na smartfon do kontroli stanu pracy urządzenia w czasie rzeczywistym

ROBERT BOSCH

Akumulatorowe urządzenie wysokociśnieniowe HD 4/11 C Bp Pack

Pierwsza profesjonalne akumulatorowe urządzenie wysokociśnieniowe HD 4/11 C Bp umożliwia niezależną pracę od źródła zasilania. Wraz z wężem ssącym możliwa jest nawet całkowicie niezależna obsługa. Idealne rozwiązanie do prac porządkowych w gminach, architekturze krajobrazu, leśnictwie.

Kärcher

Bezdotykowe urządzenie do geometrii kół i osi ARGOS

Innowacyjne urządzenie do pomiaru i regulacji parametrów geometrii kół i osi pojazdów o dmc do 3,5t. Pomiary odbywają absolutnie bezdotykowo i nie wymagają montażu żadnych elementów na kołach ani też przetoczenia pojazdu. Ponadto urządzenie umożliwia regulację zmierzonych parametrów. Najszybszy bo 5 sekundowy pomiar zbieżności i pochylenia wszystkich kół w tym samym czasie bez opuszczania pojazdu przez kierowcę.

ITALCOM

BMD-400 – Opóźnieniomierz do kontroli działania hamulców podjazdów

BMD - 400 – profesjonalny, uniwersalny wielofunkcyjny przyrząd do badania układów hamulcowych. Dzięki najnowszym technologiom pomiaru, przetwarzania danych i komunikacji uzyskano wiele funkcji w jednym przyrządzie, minimalizując czas badania pojazdu. BMD-400 kompatybilny z liniami UNILINE QUANTUM, nie wymaga powielania przyrządów, automatyzuje i usprawnia przebieg badań oraz stanowi awaryjne sterowanie liniami. Świetnie sprawdza się także jako samodzielny opóźnieniomierz dla SKP (cert. ITS)

UNIMETAL

DAS 3000 S20 – zestaw do ustawiania i kalibracji przednich radarów oraz kamer. Systemy kalibracji kamer oraz czujników ADAS

Zastosowanie uniwersalnych tablic kalibracyjnych do systemów wspomagania kierowcy dla danej marki. Krótki czas przygotowania oraz łatwa instalacja. Sterowanie procesem kalibracji w samochodzie przy wykorzystaniu oprogramowania diagnostycznego ESI[tronic] 2.0 firmy Bosch Zakres dostawy DAS 3000 S20. Urządzenie kalibrujące z wózkiem i precyzyjnymi belkami pomiarowymi (belki służą także do zawieszania dedykowanych do danej marki tablic kalibracyjnych). Hamulec sprężynowy ze stemplem - stabilne ustawienie zestawu. Duża półka na komputer diagnostyczny. Tablica VW - lustro dla radaru. Zestaw kamer w belce (wyznaczanie osi geometrycznej). Przyrząd do pomiaru odległości (słupek z panelem referencyjnym). Zestaw uniwersalnych zacisków na koło z tablicą. Pakiet oprogramowania ADAS

ROBERT BOSCH

Grupa urządzeń do serwisowania klimatyzacji ArcticPRO® ACX

Urządzenia serii MAHLE ArcticPRO ACX przeznaczone są do serwisu klimatyzacji we wszystkich typach pojazdów, także hybrydowych i elektrycznych. Obsługa stacji odbywa się za pomocą dużego dotykowego ekranu. Intuicyjne menu prowadzi operatora krok po kroku. Stacje korzystają z opracowanej przez Mahle technologii E3®: E3 Fill – skuteczność nawet przy niskiej temperaturze otoczenia; E3 Pump –do 10x dłuższy czas pracy bez wymiany oleju, w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu; E3 Connect – odzyskuje do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek. Nowoczesne standardy łączności Bluetooth i WiFi zapewniają integrację stacji z urządzeniami mobilnymi (zdalny odczyt parametrów pracy urządzenia), korzystanie z drukarek w sieci lokalnej, zdalną diagnostykę i aktualizacje online

MAHLE

Integra Car 7.6 (edycja 2020)

Integra Car 7.6 (edycja 2020) to dedykowane oprogramowanie klasy ERP dla obsługi firm z branży motoryzacyjne. Dzięki innowacyjnym i praktycznym funkcjom program znacznie usprawnia organizację pracy serwisu, a także pozwala znacząco zwiększyć przychody prowadzonej działalności. Budowa systemu jest modułowa i pozwala dostosować program do indywidualnych wymagań i specyfiki pracy firmy.

INTEGRA SOFTWARE

Mobilna Stacja Diagnostyczna CERTUS

Mobilna Stacja Diagnostyczna CERTUS Jest to specjalistyczna wersja CERTUSA zabudowana w automatycznie rozkładanym kontenerze. Dedykowana dla służb rządowych, w pełni autonomiczna i mobilna stacja kontroli, którą można wykorzystać wszędzie tam, gdzie jest akurat potrzebna. Kontener przewożony jest przez przystosowany do tego samochód ciężarowy. Przygotowanie MSD do pracy trwa zaledwie 15 minut. Stacja umożliwia badanie niemal wszystkich typów pojazdów poruszających się pod drogach publicznych.

W.S.O.P.

MOBILNE LINIE NAPOSADZKOWE UNILINE QUANTUM MOBILE

Mobilna linia naposadzkowa UNILINE QUANTUM MOBILE to nowoczesny zintegrowany system pełnej diagnostyki pojazdów osobowych i ciężarowych. Nie wymaga instalacji w fundamentach, zachowuje wszystkie funkcjonalności diagnostyczne. Idealna dla firm i instytucji wykonujących zewnętrzne przeglądy techniczne pojazdów. Dowolna konfiguracja urządzeń: w tym urządzenia rolkowe do badania hamulców, tester ukł. zawieszenia, szarpak, płytę zbieżności, analizator spalin, dymomierz, tester świateł i hałasomierz.

UNIMETAL

MUNSTER 9004 3D HIBRID - przyrząd do pomiaru geomertii kół i osi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów

MUNSTER 9004 3D HIBRID – przyrząd do pomiaru i regulacji geometrii ustawienia kół i osi w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczepach, autobusach i maszynach roboczych. Umożliwia dokładne i szybkie prowadzenie pomiarów jednocześnie 32 parametrów metodą przetwarzania obrazu 3D z 4 kamer wideo. Dostosowany do stanowisk przejazdowych. Przeznaczony do warunków warsztatowych z minimalnym zapotrzebowaniem na czynności konserwacyjno-obsługowe. Wydłużona gwarancja do 96 miesięcy po podpisaniu umowy serwisowej.

WERTHER INTERNATIONAL POLSKA

Myjnia Bezdotykowa Euro-Ekol DOUBLE ECO

Technologia DOUBLE ECO zastosowana w myjniach bezdotykowych Euro-Ekol to wymierna oszczędność dla inwestora oraz dbałość o ekologię i środowisko naturalne. Decydując się na technologię Euro-Ekol inwestor zarabia pieniądze oraz chroni środowisko.

EURO-EKOL MYJNIE BEZDOTYKOWE

PODNOŚNIK DWUKOLUMNOWY MAHA MA STAR

Nowoczesny dwukolumnowy podnośnik MAHA MA STAR jest produktem z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, nie stosowanymi dotychczas przy produkcji tego typu urządzeń. Zastosowane rozwiązania mają na celu przedłużenie „ żywotności” produktu, a przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

MAHA

Programator czujników ciśnienia SENSOR AID 4.0

Programator TPMS Sensor AID 4.0 marki CUB – Innowacyjne narzędzie dla Serwisów Ogumienia i „Przechowalni Opon”. Prezentowany programator to rozwinięcie myśli technologicznej marki CUB. Otrzymał szereg nowych funkcji wykraczających ponad tradycyjne zastosowanie. Poza diagnozowaniem i programowaniem czujników, wykonuje pomiar głębokości bieżnika opon w trzech strefach. Dane z pomiarów zapisywane są w pamięci (do 100 kompletów kół). Można je także archiwizować w plikach. Dla przyporządkowania opon do auta wystarczy zeskanować kod kreskowy numeru VIN pojazdu (identyfikować klienta można także poprzez NIP). Komplet danych uzupełni zapis oznaczeń DOT na oponach. Wbudowany aparat pozwoli także na wykonanie fotografii ich stanu. Programator jest pyłoszczelny, wyposażony w kolorowy wyświetlacz 3,5”. Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth upraszcza aktualizację, łączność z OBDII, czy zgrywanie danych na komputer. Programator obsługuje 98% modeli aut i ma zapewnione bezterminowe, darmowe aktualizacje.

CUB TPMS

Przyrząd do kontroli geometrii kół ustawienia kół i osi pojazdów GeoHybrid 70

Kampanię marketingową przyrządu GeoHybrid 70 zamierzamy rozpocząć w kwietniu br. Termin ten wynika z tego, że urządzenie to jest dedykowane przede wszystkim urzędowym stacjom kontroli pojazdów, dla których posiadanie przez przyrząd certyfikatu zgodności ITSu jest warunkiem koniecznym, żeby moli dokonać zakupu. Stąd w obecnej chwili przygotowujemy materiały reklamowe i informacje internetowe. Uzyskanie Złotego Medalu Targów Poznańskich byłoby dodatkowym atutem w promowaniu nowego wyrobu.

PRECYZJA-TECHNIK

RCCS 2 - system TEXA do kalibracji kamer i radarów

TEXA RCCS 2 – jest kompletnym i profesjonalnym zestawem do kalibracji kamer i radarów w zaawansowanych systemach wsparcia kierowcy (ADAS), będących wyposażeniem coraz większej ilości nowoczesnych pojazdów. Dzięki RCCS 2 istnieje możliwość przywracania pełnej sprawności systemów ADAS realizujących takie funkcje jak: Tempomat Adaptacyjny, Asystent Pasa Ruchu, Monitorowanie Martwego Pola, Ostrzeżenie o kolizji, Asystent Parkowania, Rozpoznawanie Znaków Drogowych, Night Vision, Widok 360 i innych.

TEXA POLAND

Seria lamp zespolonych tylnych: W208, W209, W210

Jako pierwsza firma w Polsce i na świecie mamy zaszczyt przedstawić Państwu serię lamp zespolonych tylnych, w których praktycznie i (nie)namacalnie zastosowana jest iluzja optyczna. Nieuchwytne światło fantomowe widoczne ponad kloszem lampy to najważniejsza cecha charakterystyczna lamp W208, W209 i W210. Przez wzgląd na nietypowe, a zarazem innowacyjne rozwiązanie jakim jest efekt mirażu dokonaliśmy zgłoszenia w kat. wynalazek do Urzędu Patentowego RP, zgłosiliśmy również te lampy jako wzór przemysłowy.

WAŚ

TESTER DIAGNOSTYCZNY X-431 EURO TAB II

Najbardziej uniwersalne urządzenie diagnostyczne na rynku do obsługi elektronicznych systemów samochodowych. Umożliwia praktycznie obsługę wszystkich pojazdów samochodowych dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Atrakcyjna forma aktualizacji oprogramowania diagnostycznego przez internet (2 lata aktualizacji w cenie). Ilość aktualizacji oprogramowania w roku waha się od 150 do 250 w roku). Nowoczesna technologia diagnostyczna (programowanie online J2534, DOIP, zdalna diagnostyka z użyciem interfejsu golo). Umożliwia wraz z zestawem dodatkowego stanowiska ADAS kalibrację kamer i radarów w pojazdach samochodowych.

LAUNCH POLSKA

TRUCK-EXAM Expert

Przyrząd pomiarowy wykonany jest w wersji HD (Heavy Duty) i jego największą zaletą jest wysoka powtarzalność pomiarów i prostota obsługi. Dzięki tym cechom zyskał sobie bardzo wielu zwolenników. Wyposażony jest w osprzęt ułatwiający pomiary taki jak zaciski magnetyczne pozwalające na pomiary bez kompensacji bicia obręczy kół. Specjalistyczne wyposażenie w osprzęt do pomiaru ram pozwala na kompleksowa kontrole i naprawę pojazdu. TRUCK-REPORT stanowi wyposażenie dodatkowe systemu pomiarowego. Jest to autorskie oprogramowanie stworzone w HERKULESIE specjalnie do współpracy z urządzeniami TRUCK-EXAM.

HERKULES

UNI-ROB montażownica firmy UNITROL

UNI-ROB to w pełni automatyczna montażownica do opon. Zaletą maszyny jest wytrzymała konstrukcja i precyzyjne sterowanie ramionami roboczymi przy użyciu szeregu joysticków. Centralne mocowanie koła w uchwycie charakteryzuje się bardzo dużym zakresem obsługiwanych kół jak i pozwala na zastosowanie pneumatycznego podnośnika.

UNI-TROL

UNIWERSALNE KOŁPAKI SAMOCHODOWE

Kołpaki Carbon to jakość oraz innowacyjność, ich nieszablonowe rozwiązania ukazują się jako pierwsze na rynku. Kołpaki ze strukturą carbonową już od kilku lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Wykorzystanie specyficznej technologii, sprawia, że produkt jest lżejszy i trwalszy. Natomiast unikalne wzory i niepowtarzalne malowanie rozpalają serca motoryzacyjnych fanów, stając się prawdziwym bestsellerem. Kołpaki stanowią atrakcyjną alternatywę dla felg aluminiowych. Ich wymiana jest błyskawiczna a montaż wyjątkowo łatwy. Dodatkowo nie obciążają portfela i pozwalają na szybką zmianę designu samochodu.

GÓRECKI

Uniwersalny tester diagnostyczny z obsługą PassThru model MaxiSys 908S PRO

Uniwersalny, bezprzewodowy tester diagnostyczny MaxiSys 908S PRO przeznaczony do samochodów osobowych i dostawczych bazujący na systemie operacyjnym Android. Umożliwia przeprowadzenie pełnej diagnostyki pojazdu z obsługą błędów, parametrów, adaptacjami, kodowaniem komponentów oraz programowaniem ECU poprzez protokół J2534. Zapewnia nieodpłatny dostęp do oprogramowania PassThru marek BMW i Mercedes.

ITALCOM

Uniwersalny Tester i Programator Tachografów MATTNX UTP

MATTNX UTP jest obok oprogramowania MATTNX Red, jednym z dwóch głównych elementów nowoczesnego i innowacyjnego systemu MATTNX, stanowiącego wyposażenie profesjonalnego warsztatu tachografów. UTPNX przeznaczony jest do instalacji, sprawdzania oraz napraw tachografów samochodowych, zainstalowanych w pojeździe jak również na stanowisku kontrolnym. Współpracuje zarówno z tachografami I i II generacji (tachografami SMART – inteligentnymi). Służy też do sprawdzania ustawień ograniczników prędkości.

MATT

Urządzenie do bezinwazyjnej diagnostyki opon zamontowanych w pojeździe

Ravaglioli Tyre Profiler to urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon w momencie, kiedy klient wjeżdża do serwisu. Możliwość montażu na lub w posadzce. Pomiar na podstawie skanu laserem oraz obrazu z kamer. Raport dostępny w kilka sekund informuje o: stanie bieżnika, problemach z geometrią, drodze hamowania na mokrej nawierzchni, potrzebie zamiany opon przednich z tylnymi. Ravaglioli Tyre Profiler to rozwiązanie dla recepcji warsztatu samochodowego. Przedstaw każdemu klientowi kompleksową informację o stanie ogumienia. Zyskasz zamówienia na sprzedaż i wymianę opon oraz ustawianie geometrii

SOSNOWSKI

Urządzenie do kalibracji ADAS

TechPRO Digital ADAS to najszybsze na rynku urządzenie do kalibracji systemów wspomagania kierowcy (ADAS). TechPRO® Digital ADAS jest pierwszym na rynku cyfrowym narzędziem do kalibracji ADAS, które korzysta z wysokiej rozdzielczości ekranu LCD zamiast tradycyjnych paneli. Korzystając z TechPRO® Digital ADAS, oszczędzasz czas potrzebny na precyzyjne ustawianie pozycji paneli kalibracyjnych względem pojazdu. Algorytmy automatycznie korygują wyświetlaną planszę, w celu kompensacji odległości i pozycji panelu kalibracyjnego względem pojazdu. Cyfrowy panel LCD eliminuje wydatki związane z zakupem paneli kalibracyjnych dla różnych marek i modeli. Dzięki aktualizacjom online urządzenie jest gotowe na obsługę pojazdów, które wejdą na rynek!

SOSNOWSKI

Wyważarka SCHENCK TBcore do wyważania rdzeni turbosprężarek

TBcore to najnowsza wyważarka firmy SCHENCK RoTec do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek. Wyposażona jest w układ pomiarowy CAB950 z systemem Windows 10, który posiada uniwersalną kalibrację pozwalającą na o wiele wydajniejszą pracę. Jest on dostosowany do wymagań Industry 4.0. i wyposażony w aplikację Schenck ONE, odpowiadającą wymaganiom w zakresie IoT. Interfejs układu pomiarowego oraz maszyna są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wymaganiami w zakresie ergonomii pracy.

RoTec POLSKA

Zespolona lampa przednia W188

Najnowszy projekt PTS WAŚ to zespolona lampa przednia W188. Ten innowacyjny produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o pojazdach specjalistycznych oraz maszynach rolniczych. Ze względu na zaawansowanie techniczne lampa W188 została zgłoszona, jako wzór użytkowy do Urzędu Patentowego RP. W pełni diodowa lampa W188 pełni aż 6 funkcji! Zawiera następujące światła: światło pozycyjne przednie, światło mijania, światło drogowe, światło do jazdy dziennej, światło kierunku jazdy, boczne światło kierunku jazdy

WAŚ

Zestaw aplikacji mobilnych do zarządzania i obsługi stacji kontroli pojazdów.

Zestaw aplikacji zwiększający efektywność funkcjonowania Stacji Diagnostycznej. Aplikacja IT.NORCOM upraszcza zarządzanie stacją lub kilkoma stacjami diagnostycznymi. Oferuje dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich istotnych informacji dotyczących funkcjonowania SKP oraz ich zestawianie i porównywanie, w przypadku posiadania kilku stacji. Aplikacja SRSManager zwiększa efektywność pracy diagnosty. Diagnosta może bez wychodzenia z kanału przeprowadzić badanie zawieszania, zarejestrować kamerą ewentualne luzy i inne usterki, dodać opisy do zdjęć i nagrań oraz zarchiwizować je w jednym raporcie w Stacja SQL. Aplikacja SRS-Manager pozwala łatwo rejestrować i archiwizować w programie Stacja SQL wskazania przyrządów diagnostycznych, które nie posiadają opcji rejestrowania pomiarów (np. wskazania licznika przebiegu) oraz numery tablic rejestracyjnych przeglądanych pojazdów.

SOSNOWSKI / IT.NORCOM

Zestaw kalibracyjny systemów ADAS MaxiADAS

MaxiADAS - zawansowany zestaw kalibracyjny do samochodowych systemów ADAS wyposażony w profesjonalny tester diagnostyczny Autel serii Maxisys. Tester zawiera procedury wsparcia technicznego w zakresie sposobu przeprowadzenia kalibracji wraz z rysunkami i schematami układu tablic. System można wyposażyć w kompletny zestaw tablic, luster oraz innych akcesoriów do obsługi pełnego zakresu systemów ADAS.

ITALCOM